Mobil Uygulama ile Uçak Biletinizi Hızlı ve Pratik Bir Şekilde Alın: Ucakbileti.com 0 374

Mobil Uygulama ile Uçak Biletinizi Hızlı ve Pratik Bir Şekilde Alın: Ucakbileti.com 0 375Türkiye’de yurtiçi veya yurtdışına uçakla seyahat etmek istediğinizde, en uygun uçak biletini bulmak için detaylı bir araştırma yapmak zorundasınız. Detaylı araştırmanın en iyi yolu da uçak biletleri fiyatlarını karşılaştırmaktır.

Günümüzde hemen hemen herkes işlerini ve ihtiyaçlarını internet üzerinden gerçekleştirmekte ve günlük işlerin bir çoğu internet üzerinden yapılabilmektedir. Uçak bileti ararken de havayolu şirketlerinin kendi web sitelerini kullanıp uygun uçak bileti arayabiliyoruz ancak hem ucuz bilet bulmak için, hem de uçak biletlerini ve havayolu şirketlerinin fiyatlarını karşılaştırma yapmak için “Ucakbileti.com” gibi güvenilir bir site daha var. Bilet alırken güvenli bir şekilde fiyat karşılaştırması yaparak satın almanız mümkün.

Aynı zamanda cep telefonları ve diğer mobil cihazlar da hayatımızda önemli bir yer kaplamakta ve herkes ihtiyaçlarını mobil cihazlardan kolayca karşılayabilmekte. http://www.ucakbileti.com mobil arayüzü ve uygulamalarıyla tüm mobil cihaz kullanıcılarına da hitap etmekte.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.larya.ucakbiletcomapp adresinden indirilebilen Ucakbileti.com Android uygulaması ile uçak biletlerinizi sorgulayabilir ve güvenle satın alabilirsiniz.

iPhone kullanıcıları için de https://itunes.apple.com/app/ucak-bileti-ucakbileti.com/id1061879250 adresinden iPhone cihazınıza Ucakbileti.com uygulamasını indirebilirsiniz.

Mobil uygulamalardan uçak bileti almayı çok kolay bir hale getiren Ucakbileti.com ‘dan farklı havayolu firmalarının uçuş bilgilerini ve bilet fiyatlarını kolaylıkla görüp karşılaştırarak satın alabilirsiniz.

Bilet fiyatları, uçak rezervasyonu, yurt dışı biletleri, ekonomik biletler, online bilet avantajlarını listeleyen tek ekranda görebilme imkanı sunan bir uygulama olan Ucakbileti’ni iPhone ve Android uygulamaları ile dünyanın tüm uçuş noktaları için kullanabilmeniz mümkün.

Ucakbileti.com ile gidiş ve dönüş en uygun biletleri farklı havayollarından alabilir; Aktarmalı, direkt, ekonomik biletleri ve iptal edilebilir uçuşları, kalkış-varış saatlerine, havayolu ve havalimanına göre listeleyebilirsiniz.

En uygun uçak biletini karşılaştırmalı şekilde bulabileceğiniz Ucakbileti.com’da yapılan kampanyalar ve düşük biletleme ücretleri sayesinde online olarak en ucuz bileti alabilirsiniz. Aynı zamanda rezervasyon yapabilme ve indirim kuponu kullanabilme imkanlarıyla hesaplı uçmanıza olanak sağlaya Ucakbileti.com’un kullanıcı dostu arayüzü ile hızlı bir şekilde bilet satın alabilirsiniz.
Uçak bileti almanın kolay ve ucuz yolu Ucakbileti.com ile bilgisayarınızdan, tabletinizden veya akıllı telefonlarınızdan  THY, Atlasjet, Pegasus, Anadolujet, Onurair gibi farklı birçok havayolu şirketinin bilet fiyatlarını karşılaştırarak dilediğiniz bileti en uygun fiyata anında satın alabilirsiniz.
Previous ArticleNext Article

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kuzey Kutbundaki Esrarengiz Altın Yumurta 0 911

Kuzey Kutup Bölgesine yakın bir bölgede İsveçlilerin Lapland’da bir kasabada kurduğu bu altın renkli yumurta benzeri yapı ilk bakışta son derece esrarengiz gelmekle beraber o muhteşem doğanın tam ortasında nasıl bir işleve sahip olduğunu merak eden bir tek ben değilim sanırım. Oldukça tuhaf gözüken bu yapı aslında yalnızca İsveçlilerin beyin yapılarını ve karakterini sergileyen küçük bir mimariden ibaret.

Peki bu mimari altın yumurta tam olarak ne işe yarıyor? Bu yumurtanın aslında sosyal bir işlevi bulunuyor. Yakındaki kasaba halkının bu yapıya geldiğinde birbirleriyle diyalog kurup sıcak sıcak oturmalarını sağlıyor. Burası aynı zamanda bir sauna. Karların ve soğuğun ülkesi İsveç’te bulunan bu küçük sıcak ortam, insanlar için bir çok açıdan kullanışlı olabilecek şekilde Mats Bigert ve Lars Bergström tarafından tasarlanmış.

İşlevleri dışında aynı zamanda bir anıt görevi de gören altın yumurta, eskiden demir madenine ev sahipliği yapan bu kasabanın yeniden doğuşunu simgelemiş. 5 metre boyu ve 4 metre eni olan, dışı aynalı altın kaplama ve paslanmaz çelik olan bu yapı, aynı zamanda tamamen taşınabilir 69 adet parçadan oluşuyor.

 

Lightroom Kullanarak Fotoğraflarınızı 5 Dakikada Nasıl Etkileyici Yapabilirsiniz? 0 805

Sosyal medyanın son derece yoğun kullanıldığı bir dönemde insanlar gerek telefonuyla, gerek fotoğraf makinesiyle çektikleri sosyal medya hesaplarından paylaşıyor. Fakat bazı hesaplar fotoğraflarını etkileyici hale getirerek binlerce beğeni kazanmayı başarabiliyor. Peki nasıl oluyor da hiç bir fotoğraf makinesiyle elde edilemeyen o etkileyici görüntüleri elde ediyorlar?

Fotoğraf çektiğimiz zaman telefonumuzun ya da fotoğraf makinesinin bize verdiği görüntü “ham görüntü” diye tabir edilir. Instagram’da, Pinterest’te, Facebook’ta ya da diğer mecralarda gördüğümüz o “çok etkileyici” fotoğraflar ancak program kullanarak elde edilebiliyor. Bir çok kişi bu hesapların fotoğraflarını telefonunda bulunan uygulamalarla düzenlediğini düşünür fakat genellikle yanılıyorlar. Telefon uygulamalarında bulunan programlar ne kadar uğraşılsa da istenileni vermiyor. Haliyle saatlerce uğraşıp da düzenlediğinizi düşündüğünüz fotoğraflar o kadar uğraştan sonra size güzel gelse bile yalnızca amatör birer çalışma olmaktan öteye gidemiyor.

Adobe Lightroom ise bize bu fotoğrafları profesyonelce düzenleme imkanı sunuyor. Her ne kadar bitmiş halini fazla beğenmesek de, kısa sürede fotoğrafı büyük ölçüde “ham görüntüsünden” kurtardığı için “YuriFineArt” adlı kanalın hazırladığı İngilizce videoyu izleyerek en azından programda kullanılan basit adımlara aşina olabilirsiniz.

Popüler Başlıklar