Fringe’den sonra The Strain! 0 331

Fringe’den sonra The Strain! 0 332

Hikayesi ve izleyicisi ile büyük başarı yakalayan Fringe dizisinin bitmesi izleyenlerini üzmüştü.İlk bölümü ile Fringe hayranlarının beğenisini kazanan The Strain; Fringe izleyicilerine büyük bir sürpriz oldu. Guillermo del Toro ve Chuck Hogan’ın üçleme kitap serisinden diziye dönüştürülen The Strain; her ne kadar Fringe dizisine benzetilse de, ilk bölümden itibaren korkunun ve heyecanın üstüne çıkmayı başarıyor. 
Fringe ile benzer yanları  ilk bölümlerinin uçak sahnesi ile başlaması olup, daha çok bir araştırmanın üzerine düşülmesi olarak görülüyor. Fakat The Strain karşımıza bir vampir dizisi olarak belirtilse de,  bildiğimiz kan emici vampirlerin yanı sıra, insan vücudunu ele geçiren bir solucanın yönetmesi ile şaşırtıcılığını ortaya koyuyor. 
Dizinin başlangıcı bir havalimanına ışıkları kapalı, kapıları kilitli bir uçak iniş yapıyor. Epidemiyog Dr. Ephraim Goodweather ve takımı olayı araştırmak için görevlendirilir. Takım uçakta 200 ölü ve 4 canlı buluyor. Ölülerin vücutları morgdan kaybolmaya başlayınca durum daha da karmaşık bir hal alıyor. Goodweather ve takım arkadaşları 4 canlının peşine düşüp salgının çoğalmaması için, bütün bir şehri insanlığa karşı çok eski bir tehditten korumak için savaşırken bulurlar. 
The Strain 1.sezon 4. Bölümü ile büyük bir ilgi toplamaya devam ediyor. Bilim kurgu ve korkunun bir arada bulunduğu bir dizi istiyorsanız ve Fringe den sonra izleyecek bir dizi bulamıyorsanız, kesinlikle The Strain izlemenizi öneririm. İyi Seyirler ! 
Previous ArticleNext Article

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

The Beatles Grubunun Pek Bilinmeyen 21 Fotoğrafı 0 506

Dünyaca ünlü rock grubu The Beatles’ın aslında pek bilinmeyen fotoğraflarının yayınlandığı “The Beatles” adlı kitapta yer alan 21 fotoğraf. Dünyanın en ünlü ve en fazla albüm satışına sahip olan rock grubu The Beatles’ın bu fotoğrafları 60’lı yıllardan güzel kareler sunuyor.

Foto: vintag.es

Kazandıran Online Tatil Alışverişi için: Bonusbay 0 319

Geçen gün internette dolaşırken ‘bonus dağıtan’ ilginç bir site ile karşılaştık. Bonusbay…  

Bonusbay, içerisinde hepimizin yakından tanıdığı ve sık sık online alışveriş yaptığı en iyi mağaza ve markaların bulunduğu tamamen ücretsiz bir sistem. Mağazalar bu sisteme özel indirim bonusları tanımlayıp, Bonusbay üzerinden yapacağınız her online alışverişinizde Sizlere kazanma fırsatı sunuyor. Daha da etkileyeceği olanı kazandığınız bu bonuslar da sonrasında ‘nakit para’ olarak hesabınıza yatıyor. Karlı gözüküyor değil mi?

Sizler de hemen kazanmaya başlamak için Bonusbay’e facebook kimliğinizle veya dilerseniz e-mail adresinizle de kolayca ve ücretsiz kayıt olabilir ve sonrasında da seyahat kategorisindeki Booking.com, Sun Express, Habitat, Hotels.com, eDreams gibi aradığınız tüm mağazalardan kazandıran online alışverişe başlayabilirsiniz. 

Düşünün ki, Bonusbay üzerinden, Booking.com’a tıklayıp, arkadaşlarınızla daha önce planladığınız 1260 TL lik Yunanistan gezisini satın aldığınızda, %4 bonus oranı ile 51,2 TL bonusunuz anında Bonusbay hesabınızda. Çok kolay, değil mi?

Giyim kuşamdan, dekorasyona, yeme-içmeden seyahate kadar tüm online alışverişlerinizi Bonusbay üzerinden yaptığınızda da ciddi bir miktarda birikecek bonuslarınızı düşünün. Aynı zamanda, biriken paralarınızı tek bir yerde harcamanız da gerekmiyor. Nakit paranız en az 30 TL olduğunda banka hesabınıza da yatırtabiliyorsunuz.

Siz de aşağıdaki videoyu izleyerek, Bonusbay ile her alışverişinizde kazanmanın ne kadar kolay olduğunu görebilir ve bu linten ücretsiz olarak katılabilirsiniz: http://www.bonusbay.com.tr/alisveris

Mutlu Alışverişler!


Bir boomads advertorial içeriğidir.
boomads_offer_client = “783ace33ecce43dd94c0846d2e704919″;
boomads_offer_id =”951”;

Popüler Başlıklar