Facebook Açığı Bul, Para Kazan! 0 311

Facebook Açığı Bul, Para Kazan! 0 312

Facebook açıldığı günden itibaren sürekli yenilikçi, kendini güncelleyen, çağa uygun teknoloji ile orantılı adım atan; Türkiye olmak üzere dünyada en çok kullanıcıya sahip sosyal paylaşım sitesidir. Yapılan her bir güncelleme, yenilik Facebook’a pahalıya patlıyor. Geçen yıl 330 güvenlik uzmanına 1,5 milyon dolar ödül vererek açıklarını kapattıran Facebook bu ödüllendirme işlemine 2011 yılından günümüze kadar devam etmekte.
Facebook’a toplamda 14.763 açık tespit eden güvenlik uzmanları; 687 tane açık olarak kabul edilmiştir. 687 adet açığa  2204 dolar civarı ödeme yaptı. Günümüzde artık önemli açıkları bulmanın zor olduğunu söyleyen güvenlik uzmanlarını mutlu eden haber Facebook şirketleri Instagram, Prase, Atlas ve Onavo’nun bu ödül programına dahil edilmesi oldu.

Previous ArticleNext Article

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Plüton’un Uydusu Charon’dan Yeni Fotoğraflar 0 359

Amerikan Uzay ve Havacılık Dairesi (NASA), Plüton’un uydusu Charon’ın ilginç jeolojik özelliklerini gösteren yeni fotoğraf kareleri yayınladı. Charon’ın yüzeyinde bulunan kanyonların ve dağların yüksek çözünürlükteki fotoğraflarını çeken “New Horizons” adlı uzay aracının yolladığı görüntülere göre Charon‘ın yüzeyinde, Amerika Birleşik Devletlerindeki Büyük Kanyon’un dört katı büyüklüğünde bir kanyon bulunuyor. Uydu aynı zamanda dünyadakine benzer dağlar ve ovalarla kaplı.

Fotoğrafları çeken New Horizons adlı uzay aracı ise 2006’da uzaya gönderildi ve şu anda Dünya’dan 5 milyar kilometre uzaklıkta bulunuyor.

Kazandıran Online Tatil Alışverişi için: Bonusbay 0 319

Geçen gün internette dolaşırken ‘bonus dağıtan’ ilginç bir site ile karşılaştık. Bonusbay…  

Bonusbay, içerisinde hepimizin yakından tanıdığı ve sık sık online alışveriş yaptığı en iyi mağaza ve markaların bulunduğu tamamen ücretsiz bir sistem. Mağazalar bu sisteme özel indirim bonusları tanımlayıp, Bonusbay üzerinden yapacağınız her online alışverişinizde Sizlere kazanma fırsatı sunuyor. Daha da etkileyeceği olanı kazandığınız bu bonuslar da sonrasında ‘nakit para’ olarak hesabınıza yatıyor. Karlı gözüküyor değil mi?

Sizler de hemen kazanmaya başlamak için Bonusbay’e facebook kimliğinizle veya dilerseniz e-mail adresinizle de kolayca ve ücretsiz kayıt olabilir ve sonrasında da seyahat kategorisindeki Booking.com, Sun Express, Habitat, Hotels.com, eDreams gibi aradığınız tüm mağazalardan kazandıran online alışverişe başlayabilirsiniz. 

Düşünün ki, Bonusbay üzerinden, Booking.com’a tıklayıp, arkadaşlarınızla daha önce planladığınız 1260 TL lik Yunanistan gezisini satın aldığınızda, %4 bonus oranı ile 51,2 TL bonusunuz anında Bonusbay hesabınızda. Çok kolay, değil mi?

Giyim kuşamdan, dekorasyona, yeme-içmeden seyahate kadar tüm online alışverişlerinizi Bonusbay üzerinden yaptığınızda da ciddi bir miktarda birikecek bonuslarınızı düşünün. Aynı zamanda, biriken paralarınızı tek bir yerde harcamanız da gerekmiyor. Nakit paranız en az 30 TL olduğunda banka hesabınıza da yatırtabiliyorsunuz.

Siz de aşağıdaki videoyu izleyerek, Bonusbay ile her alışverişinizde kazanmanın ne kadar kolay olduğunu görebilir ve bu linten ücretsiz olarak katılabilirsiniz: http://www.bonusbay.com.tr/alisveris

Mutlu Alışverişler!


Bir boomads advertorial içeriğidir.
boomads_offer_client = “783ace33ecce43dd94c0846d2e704919″;
boomads_offer_id =”951”;

Popüler Başlıklar