Yüksek Japon Teknolojisi Ürünü Yenilikçi Ahşap Kol Saatleri 0 408

Yüksek Japon Teknolojisi Ürünü Yenilikçi Ahşap Kol Saatleri 0 409

Yüksek teknoloji saatler üreten bir Japon saat firması olan Tokyoflash adlı firmanın ürettiği kol saatleri günümüz için son derece yenilikçi saatler. Eskiyle yeniyi de bir arada buluşturan Tokyoflash, yüksek teknoloji dijital kavramları ahşapla birleştirerek kol saatleri üretiyor. Bu ahşap saatlerin şaşırtan yanı, ahşap olmasına rağmen gerçekten de zamanının çok ötesinde gözükmeleri. Bu harika saatler aynı zamanda farklı led, animasyon ve ekran seçenekleriyle donatılmış.

Foto: wherecoolthingshappen.com

Previous ArticleNext Article

Bir cevap yazın

Türk Dağcı Hakan Coşkun Kırgızistan’da Kalp Krizi Geçirip Öldü 0 514

Foto: DHA

Kahramanmaraşlı dağcı Hakan Coşkun, Kırgızistan’da tırmandığı Khan Tengri dağından inerken kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti. Elbistan Dağcılık Kulübü Başkanı ve aynı zamanda eczacı olan Hakan Coşkun, 7 bin 10 metre yüksekliğindeki Khan Tengri dağına tırmanışının ardından dönüş sırasında aniden rahatsızlandı.

Yanındakilerin ihbarı üzerine olay yerine sevk edilen sağlık ekiplerinin tüm müdahalesine karşın Coşkun, yaşamını yitirdi. Kalp krizi geçirdiği belirlenen Coşkun’un cenazesi, resmi işlemlerin tamamlanmasının ardından Türkiye’ye gönderilecek.

1982’den Beri İtalya’da Bir Garajda Kalan Efsane Otomobil 0 488

BMW‘nin ürettiği en önemli otomobillerden biri olan M1’in örneklerinden biri 34 yıl sonra bir garajda bulundu.


İtalya’da bir garajda 1982’den beri el sürülmemiş bir BMW M1 bulundu. BMW’nin ürettiği ortadan motorlu bu otomobilde 1980 yılından kalma orijinal lastikler bulunuyor. 1980 yapımı 7,392 km’de olan otomobilin saat gibi çalışıyor.


Parlak kırmızı renkteki M1’in kolayca restore edilebileceği belirtilirken, yalnızca 453 adet üretilen bu özel otomobilin daha sonra açık arttırmada satılması planlanıyor.


Aracın kaputunun altında 3,5 lt’lik 6 silindirli benzinli bir motor görev yapıyor.

Popüler Başlıklar

%d blogcu bunu beğendi: