Dünyayı Keşfet Reklam Seçenekleri 0 249

Dünyayı Keşfet Reklam Seçenekleri 0 250

Neden buraya reklam vermeliyim?

Her gün artan ziyaretçi sayımızla, tamamen özgün içeriklerimizle insanlara dünyayı sunuyoruz. Eğer burada reklamınız yer alırsa firmanızı veya internet sitenizi ilk başta Türkiye’deki aktif seyahatçilere, ardından sitemizi ziyaret eden farklı yaş gruplarından tüm Türkiye’ye tanıtmış olursunuz. Bir ayda 15.000 ile 20.000 arası farklı internet kullanıcısının ziyaret ettiği DünyayıKeşfet.net, aynı zamanda sosyal platformları ve seyahat dünyasında tanınırlığıyla reklam vermek için ideal bir seçenek.

Nasıl reklam verebilirim?

dunyayikesfetnet@gmail.com adresine, sitemize reklam vermek istediğinizi belirten bir mail atmanız yeterli.
En geç 72 saat içinde talebinize yanıt verilecektir. Farklı reklam teklifleri için öneride bulunabilirsiniz.

Reklam seçenekleri nelerdir?

250×250 görsel reklam 100TL / aylık (sol sidebar – facebook kutusu altı)

200×200 görsel reklam 80TL / aylık (sağ sidebar – öne çıkanlar üstü)

125×125 görsel reklam 50TL / aylık (sol sidebar – popüler yazılar üstü sponsorlar kısmı)

Öne Çıkanlar kısmı ilk yazı İçerik Reklam – 40TL / aylık

Seyahat siteleri, tur şirketleri, havayolu veya bilet şirketleri için hiç bir zaman silinmeyecek ve kalıcı backlink olarak kalacak tanıtım yazısı. 20TL / aylık

Previous ArticleNext Article

Bir cevap yazın

Dünyanın En Etkileyici 11 Tren İstasyonu 0 497

Tren İstasyonları… Her zaman sadece birer tren istasyonu olmaktan ibaretler mi peki? Hayır tabi ki! Bazen binlerce gezginin durak noktası, bazen onlarca yılın yolcusunu taşımış ve hala ayakta duran güçlü yapılar. Bazen değişik ve modern mimarisi, bazen de yapıldığı senenin nostaljik mimarisiyle bizi kendilerine çekebilen yegane yapılar. Üstelik yüzyıllardır merkez konumda olma özelliğini taşımaktalar. Eskiden yük ve yolcu taşımacılığında daha hızlı araçlar yokken ve tren yolları gelişmekte iken en iyi taşımacılık tren yolu vasıtasıyla gerçekleşmekteydi. Bu da şehirlerin gelişme dönemine denk gelen zamanlarda, tren istasyonlarının şehir merkezi olmasını sağlamıştı. Şu an demiryolu bulunan şehirlerin hemen hemen hepsinde demiryollarının geçtiği tren istasyonları bütün şehirlerin en merkezi konumunda bulunmaktadır. Peki tren istasyonları sadece bizim taşımacılık işimizi gören basit birer yapı mı oldu yoksa yüzyıllardır süregelen merkezi konumları sayesinde bize birer yol gösterici, tanıtıcı ve şehirlerin sembolü mü oldu? Tabi ki ikincisi!

Şimdi ele aldığımız tren istasyonları ise Almanya’dan Japonya’ya 11 farklı ülke ve şehirde bulunan 11 ‘i de çok etkileyici tren istasyonlarıdır. Bir tren istasyonu ne kadar farklı ve etkileyici olabilir? Bir insanın beğenisini ne kadar kazanabilir buna yazının sonunda siz karar verin. Ama eğer etkileyiciliğinden şüphe duyduğunuz bir tanesi olursa, en yakın zamanda ve ilk fırsatta oraya gitmeyi de ihmal etmeyin. Hiç bir fotoğraf gerçeği tam olarak yansıtmaz ne de olsa!

Southern Cross – Melbourne, Avustralya

 

Hundertwasser Bahnhof – Uelzen, Almanya

 

Centraal Station – Rotterdam, Hollanda

 

WTC Hub – New York, Amerika Birleşik Devletleri

 

Grand Central – New York, Amerika Birleşik Devletleri

 

Gare Oriente – Lizbon, Portekiz

 

Gare de Strasbourg – Strazburg, Fransa

 

Gare de Liege – Liege, Belçika

 

Chhatrapati Shivaji – Bombai, Hindistan

 

 

Antwerpen Centraal – Antwerp, Belçika

 

King Cross – Londra, İngiltere

 

Oscar’da Hangi Film Kaç Dalda Aday? 0 236

87.Oscar Ödüllerinde aday olan filmlerin hangi dalda kaç adaylığı olduğu listesini vermeden önce Oscar gecesinden kısaca bahsedelim. Oscar ödülleri bu sene (2015’te) 87.kez düzenleniyor ve 87 yıldır da Hollywood filmlerinin kamuoyundaki değerini belirleyen yegane bir platform olarak yerini koruyor. Öyle ki ilk başlarda sadece Amerika Birleşik Devletleri çapında bu ödül töreni düzenlenirken ve izlenirken zamanla teknolojinin de değişip gelişmesiyle Dünya çapında bir ödül töreni olmaya başladı. Hollywood’un da başarılarıyla şu anda tüm dünyada yüzlerce kanalda canlı olarak yayınlanıyor. 2015 (87.) adayı olan filmlerin kaç dalda aday olduklarına gelirsek, liste aşağıdaki gibi. Oscar Ödül Törenini kaçırmayın deriz.

Birdman / 9 dalda
Büyük Budapeşte Oteli / 9 dalda
The Imitation Game / 8 dalda
Boyhood / 6 dalda
Keskin Nişancı / 6 dalda
Foxcatcher Takımı / 5 dalda
Herşeyin Teorisi / 5 dalda
Whiplash / 5 dalda
Selma / 2 dalda

Popüler Başlıklar

%d blogcu bunu beğendi: