4 Ağustos 2014 Pazartesi

DünyayıKeşfet.net - Editör Olmaya Ne Dersiniz?

DünyayıKeşfet.net kadrosunu genişletip bir numaralı özgün içerik sağlayıcı / dağıtıcı olmayı hedefliyor. Dünya üzerinde ilgi çekici o kadar fazla şey var ki, günde binlerce makale dahi girsek dünyanın hızına yetişemeyiz. Dolayısıyla geniş bir kadroyla daha fazla içerik hedefleyerek yolumuza öyle devam edeceğiz ve dünyanın her köşesini birlikte tarayacağız. Amacımız araştırmacı ruhumuzu ortaya koyarak en iyi işi çıkarmak olacak. Bunun için de sitemize özgün içerikler ekleyebilecek istikrarlı arkadaşlara ihtiyacımız var.

DünyayıKeşfet.net'in içeriğini başta Dünya üzerinde gezilmesi / görülmesi gereken yerler, seyahat noktaları, ilgi çekici yerler veya dünyada yapılması gereken ilgi çekici şeyler olarak sıralayabiliriz. Ama bunların yanında bilim, teknoloji, internet dünyası, kültür sanat ve güncel her konu diyebiliriz.

Peki editörler ne yapacak? 
Editörler site içeriğine katkıda bulunarak özgün yazılar yazacak. 

Editörler bu işi bedava mı yapacak?
İnternette para kazanmak kolay değil ve bu iş her zaman el birliğiyle yapılır. Eğer internette içeriklerinizle belli bir yer edinirseniz kazanç sağlamak sizin isteğiniz dışında bile olabilir. Bunun için de sabır ve istikrar gerekli. Yine de kadromuzdaki herkes gibi bu işi gönüllülük esasıyla ve tutkuyla yaptığımızı unutmayalım. 

Nasıl İçerik Göndereceğim? Ne Kadar Göndermeliyim?
Editör olup içerik gönderebilmek için bir Google hesabınızın bulunması yeterli. İstediğiniz kadar içerik gönderebilirsiniz, bu işi tutkuyla yapan birinin günlük en az iki yazı göndereceğini tahmin ediyorum. Zaten bir yazı için minimum 10-15 dakikanızı bile ayırsanız yeterli. Tabi ne kadar içerik girerseniz sitenin gelişimi ve büyümesi için o kadar yararlı olur.

Nasıl Editörlük Başvurusu Yapacağım?


Özgün içerikli (kendi yazdığınız) yazınızı dunyayikesfetnet@gmail.com adresine göndermeniz yeterli.


Fotoğrafçılık

Müzik

Sanat