Bankanın Teklifini Duyunca Şaşkınlığını Gizleyemedi 0 212

Bankanın Teklifini Duyunca Şaşkınlığını Gizleyemedi 0 213

Dün sabah sularında günlük işlemleri için bankaya gelen vatandaş, yılda ortalama 1.200 TL kazanç sağlayacağını öğrenince şaşkınlığını gizleyemedi.

Emre A., yaşadıklarını şu sözlerle anlattı:

“Sıradan bir gündü ve her zamanki işlemlerim için şubeye gittim. Tam sıra bana gelmişken bankada çalışan arkadaş bana reddedemeyeceğim bir teklif sundu. Daha önce böylesini ne duymuş ne de görmüştüm. Bana yılda ortalama 1200 TL kazanç sağlayacağımı söyledikleri anda Büyük Adım’lı olmaya karar verdim.

Masraflar masraflar…

Emre A., “Bu zamana kadar hesap işletim ücretiydi, EFT, havale komisyonuydu derken gönderdiğim para kadar masraf çıkıyordu. Masraflar masraflar derken Büyük Adım’da havale, EFT, döviz transferi gibi işlemlerimin artık ücretsiz olduğunu söylediler. Büyüksün Büyük Adım diyesim geldi” sözleriyle memnuniyetini dile getirdi.

Böylesini ne gördüm ne de duydum

Emre A., HSBC Büyük Adım’da Modern Hesap’la mevduatına sürekli Hoş Geldin faizi alacağını duyunca “Bana sürekli hoş geldin faizi verecek bir teklifle ilk defa karşılaşıyorum . Böylesini ne gördüm ne de duydum…” sözleriyle şaşkınlığını ifade etti.

Artık parasız kaldım gibi bir derdim de yok

Emre A. daha geçtiğimiz ay başına gelen bir durumdan şöyle bahsetti:

“Geçen ay başında bir ödemem vardı, parayı denkleştiremedim. Eşi dostu aradım haliyle. Tam da bunun üzerine Büyük Adım’ı tanımam, her ayın ilk 7 günü Büyük Adım’ın Bedava Kredili Mevduat Hesabı’ndan 5.000 TL’ye kadar ihtiyacım olan miktarı çekebileceğimi ve bir hafta içinde sıfır faizle geri ödeyebileceğimi öğrenmem benim için bir çok iyi bir haber oldu. Artık parasız kaldım gibi bir derdim yok. Gerçekten bu kadarını beklemiyordum. Çok şaşkınım…”

Her ay zaten düzenli ödemelerimi yapıyorum

Emre A., şu sözlerle yaşadığı sürprizi anlatmaya devam etti: “Her ay elektrik, su, kira gibi zaruri giderler epey bir miktar tutuyor. Bana aylık tutarı en az 500 TL olan 3 tane ödeme talimatı vermemin Büyük Adımlı olmak için yeterli olduğunu anlattıklarında resmen içime su serpildi. Her ay yaptığım fatura, çocuğun okulu gibi ödemelerinin bana bu kadar fayda sağlayabileceğini üstelik ücretsiz olacağını hiç düşünmemiştim.”

Bir daha geri dönemem

Herhangi bir müşteriyken Büyük Adım’a geçen ve kararından son derece memnun olduğunu dile getiren Emre A., “Yine olsa hiç çekinmeden yine yaparım. Kendi kendime bir daha geri dönemem dedim. Bir daha Büyük Adım’dan öncesine geri dönemem…” sözleriyle Büyük Adım’ın hayatında yarattığı büyük değişimi dile getirdi.

Son olarak, “Hayatta her şey matematik ama bazı şeyler kesinlikle öyledir. Büyük Adımlı olmak herkesin hakkı” diyen Emre A. herkesi butonu tıklamaya davet etti.

KAMPANYA DETAYLARI VE BÜYÜK ADIMLI OLMAK İÇİN TIKLA
Bir boomads advertorial içeriğidir.boomads_offer_client = “783ace33ecce43dd94c0846d2e704919″;boomads_offer_id =”589”;

Previous ArticleNext Article

Bir cevap yazın

Kasko Sigortası ve Hasarsızlık İndirimi 0 442

Trafik sigortası, sadece üçüncü kişilere verilen zararları karşılamakta olup, kendi aracınızın hasarını ödemez. Bu durumda kasko sigortası yaptırılması gerekmektedir. Kasko sigortası aracın yanması, çalınması, çalınmaya teşebbüs edilmesi veya kaza sonucu oluşabilecek zararları güvence altına alan isteğe bağlı bir sigorta türüdür ve geçerli olduğu coğrafi alan Türkiye Cumhuriyeti sınırları içidir.

Araç sahiplerine sunulan kasko tekliflerinde kasko değer listesi esas alınarak hesaplamalar yapılır. Kasko Değer Listesi, Türkiye Sigorta ve Reasürans Şirketleri Birliği tarafından hazırlanır ve bu liste aylık olarak güncellenir. Sigorta şirketleri müşterilerine kasko sigortası fiyatları ile ilgili bilgi verirken, kasko teklifi hazırlarken ve sigortalılarına tazminat öderken bu listedeki değerleri esas alır. Kasko değer listesinde  sadece 15 yaşından küçük araçlar yer alır, 15 yaş üzerindekiler bulunmaz. Daha eski model araçların sigorta bedelleri sigorta şirketinin sigortalı ile mutabık kalmasıyla netleştirilir.

Kasko sigortası yaptırmadan ve sigorta şirketini belirlemeden önce en uygun sigortayı bulmak için biraz araştırma yapmak gerekiyor. İnternetten trafik ve kasko sigortası satın almanın en kolay yolu olan Koalay.com’da kasko sorgulama yapmak çok kolay. Güncel kasko değerinizi anında ve kolayca Koalay.com’da sorgulayabilir, birkaç dakika içinde en hesaplı kasko sigortasına güvenli bir şekilde sahip olabilirsiniz.

Sigortalı aracın fabrika çıkışı standart donanımı içerisinde yer alan radyo-teyp ve kolonlar, poliçede orjinal olduğunun belirtilmesi şartıyla, otomatik olarak kasko sigortası teminatına dahil edilir. Orijinal olmayan radyo, teyp, kolonlar, equalizer, klima, alarm, telsiz, telefon, faks, otomatik anten, takometre gibi cihazlar, ancak ek prim alınarak kasko poliçesi kapsamına dahil edilebilirler.

Hasarsızlık indirimi hakkında bilmeniz gerekenler

Hasarsız geçen her yıl için sigorta şirketi sizi ödüllendirir. İlk yıl %30’dan başlayarak, her yıl artan oranlarda hasarsızlık indirimi sağlayarak size maddi kazanç sağlar.

Hasarsızlık indirimi hakkı ne zaman kaybedilir?

Kasko poliçenizin geçerli olduğu bir sene içerisinde, aracınız bir kaza nedeniyle hasara uğrarsa ve hasarı kaskonuzdan karşılarsanız bu durumda hasarın tutarına göre hasarsızlık indirim hakkınızın bir kısmını ya da tümünü kaybedebilirsiniz. Meydana gelen kazada sizin kusursuz olduğunuz resmi olarak tespit edilerek belgelenirse, sizin kasko şirketiniz tüm hasarınızı kazaya karışan diğer aracın sigorta şirketinden tahsil edebilir. Böyle bir durumda sizin hasarsızlık indirimi hakkınız korunmuş olur ve hakkınızı kullanmadığınız için kaybetmemiş olursunuz.

Kasko sigortasının başlatıldığı tarihten bir sene sonra yenilenmesi gerekir ve bu işlem her sene tekrar eder. Kasko sahipleri sigortalarını yenileme süreleri geldiğinde, süreyi geciktirmeden sigortalarını bir sonraki sene için yaptırmalıdır. Aksi durumda, bir önceki sene içerisinde kasko teminatlarını kullanmadığı için kasko sahibi hasarsızlık indirimi hakkı kazansa da, kaskosunu zamanında yenilemediği için bu hak bozulur.

Kusurun %100 karşı tarafta olduğu bir kazada kasko sigortamdan yararlanırsam hasarsızlık indirimim bozulur mu? 

Karşı tarafın tam kusurlu olduğu kazalarda kaskonuzdan hasar talep etmeniz halinde hasarsızlık indiriminizi kaybetmezsiniz. Karşı tarafın tam kusurlu olduğunun resmi olarak belgelendirilmiş olduğu durumlarda, sigorta şirketiniz hasar bedelini karşı tarafın sigortasından tazmin etmektedir. Bu durumda sizin sigortanıza ait hasarsızlık indiriminiz bozulmamış olur ve indiriminiz devam eder.

Aracımı değiştirdiğimde hasarsızlık indirimim devam eder mi?

Hasarsızlık indirimine hak kazanmış sigortalıların araçlarını değiştirmeleri halinde, aynı kullanım tarzında yeni araç almaları kaydıyla  hasarsızlık indirimi yeni araçlarında da devam ettirilir.

Başka şirkete yaptırılması durumunda hasarsızlık indirimi devam eder mi?

Kasko Sigortasında hasarsızlık indirim kademesi SBM (Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi) aracılığıyla bütün sigorta şirketleri tarafından online olarak takip edilebilmektedir. Önceki poliçede hasarsızlık indirimine hak kazandığınız durumlarda, sigorta poliçesi yenilemesinin başka bir şirketten yapılması hasarsızlık indiriminizi etkilemez ve indiriminiz devam eder. Sigorta şirketlerinin hasarsızlık basamakları karşılığında uyguladıkları hasarsızlık indirimleri değişkenlik göstermektedir. Sigorta şirketi değişikliğinde hasarsızlık basamak kodu karşılığında o sigorta şirketinin uygulamakta olduğu hasarsızlık indirimi oranı kullanılmaktadır. Burada dikkat edilmesi gereken nokta hasarsızlık indirim hakkının kaybolmaması için sigortaya ara verilmemesi gerekliliğidir.

Koalay.com’da; Mapfre Genel Sigorta, HDI Sigorta, Güneş Sigorta, Sompo Japan Sigorta, Anadolu Sigorta, Allianz Sigorta, Zurich Sigorta, Unico Sigorta, Groupama Sigorta, Ergo Sigorta, Aksigorta, Ray Sigorta, Eureko Sigorta, Türk Nippon Sigorta gibi farklı sigorta şirketlerinin en uygun kasko poliçelerini yaptırabilirsiniz.

En Uygun Uçak Bileti Hepfly’da! 0 220

Ucakbileti.com hem alt yapısını hem de markasını yenileyerek Hepfly olarak yoluna devam etme kararı aldı. Hepfly.com sadece daha kullanıcı dostu bir arayüze ulaşmak için değil, çok daha hızlı bir online uçak bileti deneyimi sunabilmek ve binlerce hava yolunun uçak biletlerini saniyeler içerisinde sunmak için yenilendi.

En ucuz uçak biletinin adresi www.hepfly.com web sitesinden yurt içi ve yurt dışı tüm hava yolu şirketlerinin biletlerini bir arada görüp sadece iki adımda uçak biletinizi satın alabilirsiniz. Ucuz uçak bileti sorgularken tek tek hava yollarını kontrol etmek durumunda kalmadan hepfly.com ile tek ekranda tüm hava yollarını karşılaştırabilir, ister yurt dışı olsun ister yur tiçi olsun en ucuz uçak biletini bulabilirsiniz.

Hepfly.com’un mobil uygulamaları ile en ucuz uçak biletini hızlıca satın almak oldukça kolay. Hepfly’ın mobil uygulamalarında ve web sitesinde aktarmalı, direkt, ekonomik biletler ve iptal edilebilir uçuşları kalkış-varış saatlerine, hava yolu ve havalimanına göre listeletebilir, uygun bulduğunuzu anında satın alabilirsiniz.

Hepfly tüm altyapısını dünyanın önde gelen güvenlik altyapısı firması GeoTrust Global CA SSL sertifikası ile güvenli hale getirmiş bulunuyor. Ayrıca hepfly.com üzerinden yapılan tüm satışlarda 3D güvenlik sertifikası uygulanmakta. Bu sayede kredi kartınıza bağlı cep telefonunuza gelen şifre ile ödeme onayı vermediğiniz takdirde hiçbir işlem yapılmıyor.

Hepfly.com’da Pegasus, AtlasGlobal, Onur Air, Bora Jet, THY, Sunexpress, Anadolu Jet gibi farklı havayolu firmalarının uçak bileti seçeneklerini inceleyip en uygun bileti hızlı ve güvenli bir şekilde satın almak mümkün. Hepfly’dan bilet almak için siteye sadece bilgisayarınızdan değil, sitenin mobil ara yüzü sayesinde tablet ve akıllı telefonlarınızdan da erişebiliyorsunuz.

Hepfly web sitesi ve mobil uygulamaları sayesinde yurtiçi ve yurtdışı uçak biletlerini anında sorgulayıp, farklı hava yolu firmalarının sunduğu uçak biletlerini tek bir ekranda görebilirsiniz. Dilerseniz gidiş ve dönüş biletinizi farklı havayolu firmasından satın alabilir ve hem gidiş hem de dönüş için kendinize en uygun uçuş saatini ve uçak bileti fiyatını belirleyebilirsiniz.

Yaz aylarının tadını belirlediğiniz rotalarda tatil yaparak çıkarmak, denizin ve güneşin güzelliğini yaşamak, yeni yerler keşfetmek için bir an önce Hepfly’dan uçak biletinizi alın, en ucuz biletle uçmanın keyfine varın.

Popüler Başlıklar

%d blogcu bunu beğendi: