Bayramda Ucuz Yurtdışı Turları – Paris, Fransa 0 267

Bayramda Ucuz Yurtdışı Turları – Paris, Fransa 0 268

Bayramda durumu biraz daha iyi olan bir çok kişi yurtdışına uygun fiyatlarla seyahat etmeyi düşüneceklerdir. Genelde iş sebebiyle bir gün bile fırsat bulamayıp yurtdışına çıkamayanlar bayram tatilinde yurtdışına gitme fikrini iyi değerlendirmeli. Zira bu her zaman ele geçen bir fırsat değil, ayrıca bayram tatilinin yaz mevsiminin ortasına denk gelmesi de bir avantaj. Böylelikle hem tatil, hem bayram, hem iş stresinden olabildiğince uzaklaşma bir çok kişiye iyi gelecektir.

Bayramda Paris Turu

Bayramda Fransa’nın başkenti Paris turu düşünmek en mantıklı seçeneklerden birisi olabilir. Gezerek bitirmenin çok zor olduğu güzeller güzeli Paris ve ardından Fransa’nın güney kıyılarına inip Akdeniz’de denize girmek, oradaki otellerde konaklamak bayramda size çok iyi gelebilir. Eiffel kulesine çıkıp Paris’teki restoranların herhangi birinde yemek yiyip en az bir gece Paris’te konaklamalısınız. Paris’in zevkini bir günde almak mümkün gibi gözükmese de, Akdeniz kıyılarında bu zevkin geri kalanını yaşamak mümkün. Önerimiz Akdeniz kıyılarındaki kasabalara uğramanız, mümkünse bir gece konaklamanız.

Bayrama Özel Ucuz Yurtdışı Konaklamaları – Paris

Previous ArticleNext Article

Bir cevap yazın

Dünyanın En Yaratıcı 13 Otobüs Reklamı 0 421

Sizi yalnızca bir yerden bir yere götürme amacına sahip otobüsler artık eskide kaldı. Günümüzde otobüsler sıkça Billboardlar gibi reklam panoları olarak kullanılıyor. Türkiye’de bu yaratıcı reklam örneklerini küçük şehirlerde göremesek de İstanbul gibi büyük şehirlerimizde şirketler yaratıcı reklam için beyinlerini oldukça zorlamaya başladı. Listemizdeki bu 15 otobüs de Dünyanın farklı köşelerinde fotoğraflanmış en yaratıcı reklamlara ait. Sizi en çok şaşırtan otobüs reklamı hangisi oldu, listeye hep birlikte göz atalım.

1. Bern Havalimanı Otobüsü

©Neue Lgk, Bern ve Zürih, İsviçre

2. Çamaşır Deterjanı Reklamı

3. Kariyer Planlama Şirketi

4. Oyuncak Şirketi

5. Çöp Kamyonu

© GREY Amsterdam

6. Bir Isırık Daha

7. Absolut Vodka

©TBWACHİATDAY, ABD

8. National Geographic

9. Lütfen Yaya Geçidini Kullanın

10. Dr.Best Diş Fırçaları

© Kim Sokola & Julia Neumann

11. Bankamatik

© Fältman & Malmén, Stockholm, İsveç

12. Diyet & Bakım Şirketi

© Liat Azulay

13. Hayvanat Bahçesi

© Bates Y&R

Efsane Woodstock Festivali 2019’da Yeniden! 0 534

1969 yılının 15-18 Ağustos’unda yarım milyon insanı müzik ve barış teması altında buluşturan ve 1969’dan sonraki 20.yüzyıl müzik tarzını şekillendiren efsane Woodstock Festivalinin, 50.yıldönümü olan 2019’da tekrar düzenlenmesi planlanıyor. Yarım asırdan sonra 50.yıl ruhuyla tekrar Woodstock’ta bir araya gelme fikri, Rock’n Roll müzik tutkunu şimdiki gençliğin daha ilk dakikadan ilgisini çekmiş olmalı. Özellikle Rock müziğin temellerinin atıldığı 60’lı yıllarda ortaya çıkan grupları dinleyememiş olmak, o zamanlarda yaşamak isteyip de o havayı soluyamayan şimdiki nesil binlerce kişinin bu festivale yoğun ilgi göstereceğini tahmin etmek zor değil. 69’dan sonra da düzenlenen fakat 2019 için özel bir 50.yıl organizasyonu planlanan Woodstock’ta efsane ’69 günlerini tekrardan yakalayabilmek çok da zor değil.

’69 yılında yaklaşık 450.000 müziksever ve “hippie” gençliğin, çadır ve karavanlarıyla katıldığı Woodstock’a 2019 yılında kaç kişi katılır bilemeyiz ancak müzik tarihine damga vuran ve büyük bir nesli temsil eden bu festivale düşünülenden daha büyük bir katılım olacağını söylesek yalan söylemiş olmayız. Özellikle bu önemli haberi sizler için yazarken heyecanlanan ben olmak üzere benimle aynı şeyleri hisseden binlerce kişinin Türkiye’den dahi şimdiden pasaport işlemlerine başlamak için sabırsızlandığını görür gibiyim.

New York’ta aynı yerde gerçekleşmesi düşünülen 2019 Woodstock’a hangi grupların ya da sanatçıların katılacağı henüz belli değil. 1969’da Jimi Hendrix, Jefferson Airplane, Janis Joplin, The Who ve sayamadığımız bir çok efsanenin katılımıyla gerçekleşen festival, önümüzdeki 3 yıl boyunca çok konuşulacak konulardan biri olacak. Biz de festival ile ilgili gelişmeleri sizlere duyuracağız. Rock müzik ve Barışın simgesi Woodstock için takipte kalın!

Popüler Başlıklar

%d blogcu bunu beğendi: