21 Temmuz 2014 Pazartesi

Bayramda Bodrum Tatili - Ucuz Oteller ve Uçak Biletleri


Ramazan ayı bitiyor ve bayram tatili yaklaşıyor, şimdiden "Bayramda nereye gitsek?" sorusunu sorduğunuzu duyar gibiyim. Bayramda da, normal yaz tatilinde de gidilecek en iyi yerlerden birisi Bodrum. Türkiye'nin bu güzellikte sayılı turistik merkezlerinden birisi. Gerçekten tatilinizin en iyi şekilde geçmesini istiyorsanız Bodrum'da eğlenceye ve tatile doyacağınıza eminim. Normalde de kalabalık olan Bodrum, yazın ortası ve bayram olması sebebiyle milyonlara dayanan nüfusa ulaşacağı kesin. Dolayısıyla Bodrum'un güzel otellerinden birine hemen rezervasyon yaptırıp uçak bileti almanızda fayda var. Şu an bile bayrama çok az kaldı ve fiyatlar günden güne yükseliyor. Ancak elinizi çabuk tutarsanız hem otellerde yer bulabilirsiniz hem de uçak biletlerinin ateş pahası fiyatlarından kurtulabilirsiniz.

Peki Bayramda Bodrum'da Neler Yapabilirim?

Gündüz otelinizde havuz keyfi yapıp gece Bodrum barlar sokağında eğlenebilirsiniz.
Bodrum'un güzel koylarını keşfedip denize girme fırsatı bulabilirsiniz.
Eğlence mekanlarını keşfedip bayram boyunca güzel vakit geçirebilirsiniz.
Yat turuna çıkıp güzel bir gün geçirebilirsiniz.
Rüzgar sörfü yapabilirsiniz.
Bodrum kalesini gezebilirsiniz.
Bodrum merkezde dükkan ve sergilerin bulunduğu sokakta alışveriş yapabilirsiniz.

Uçakla Bodrum'a Nasıl Gidebilirim? Nerede inerim?

Uçakla Bodrum'a inen uçaklar Milas sınırları içinde bulunan Bodrum - Milas Havalimanına iniş yaparlar. Milas, Bodrum'dan yaklaşık 35-40 km. uzaklıkta bir ilçedir. Uçaktan inince çoğu havayolu şirketinin sahip olduğu Bodrum otobüsleri sizi Bodrum merkezde bulunan otogara kadar getirir ve Bodrum'un tam iç kısmında indirir. Eğer bir otobüs bulmakta zorluk çekerseniz Milas'tan sürekli olarak Bodrum minibüsleri kalkmaktadır, o minibüslerle de yine Bodrum otogara kadar gelip Bodrum'un içinde inebilirsiniz.

Ayrıca Milas'tan Bodrum'a giderken 20.km'den sonra Bodrum otelleri başlamaktadır ve Rixos gibi oteller bu yol üzerinde bulunmaktadır. Eğer rezervasyon yapmadıysanız yol üzerinde bu otellere uğrayıp odanızı ayırtmanız makul bir seçenek olabilir.

Ucuz Bodrum Otellerine Rezervasyon Yapmak İçin TıklayınUcuz Bodrum Uçak Biletleri İçin Tıklayın

Fotoğrafçılık

Müzik

Sanat